BLOG

czwartek, 09 czerwiec 2016 15:20

Zobacz najlepsze ZABAWY OCZEPINOWE

Written by
Rate this item
(0 votes)

Oczepiny wedle tradycji zaczynamy o północy. Dokładnie o tej godzinie Panna Młoda symbolicznie przechodzi ze stanu panieńskiego w zamężny. Zabawy oczepinowe mogą bardzo urozmaicić nawet nie najlepsze wesele.


Ponieważ dobry zespół weselny to nie tylko odpowiednia muzyka, ale także zabawy, skecze i konferansjerka pragniemy zaprezentować Państwu przykładowe zabawy, które proponujemy naszym klientom podczas imprez na których występujemy

Zabawy które prowadzi Zespół Weselny Rewers Band Warszawa są kulturalne, na wysokim poziomie i są skonstruowane tak aby zaangażować jak największą liczbę gości w taki sposób aby wszyscy czuli się komfortowo i nie byli znudzeni.

Z zabaw które proponujemy możemy wymienić takie hasła jak "Taniec z Gwiazdami", "Kalambury "Mini Szansa na sukces", "Jaka to melodia" itp...

Są to konkursy i zabawy prowadzone na wzór znanych popularnych show telewizyjnych. Oczywiście oczepiny i zabawy są zawsze uzgadniane z Parą Młodą.

Jest to doskonałe rozwiązanie które zdecydowanie wyróżnia się od typowego dla dużej ilości zespołów zabaw typu " przekładanie jajek przez nogawkę "czy kręcenie się wokół miotły " lub "próba wypicia kieliszka mąki i zagwizdanie " itp zabawy.

Zabawy nie są sztywno ustalane i jeżeli ktoś sobie nie życzy zabaw lub chce bardzo symbolicznie ten temat potraktować to oczywiście nie ma żadnego problemu. To Państwo zawsze decydują my ewentualnie możemy doradzić i wykonać. :)

Więcej na temat zabaw oczepinowych znajdziesz TUTAJ

Read 3010 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.