BLOG

środa, 08 czerwiec 2016 10:36

Jak się doskonale bawić na własnym weselu - poznaj sekret Par Młodych

Written by
Rate this item
(0 votes)

Wiele osób twierdzi, że dzień ślubu i wesela jest najważniejszym dniem w życiu. Kojarzy się on z miłością, oddaniem i szczęściem. Aby ten dzień faktycznie był najpiękniejszy należy poczynić wiele starań. Do państwa młodych należy wiele obowiązków. Muszą przywitać wszystkich gości i zadbać o ich dobrą zabawę. Nie mogą popełnić jakiejś gafy w trakcie przysięgi małżeńskiej, która jest niezwykle stresująca. Cały czas muszą się uśmiechać, gdyż wciąż są pod ostrzałem aparatów fotograficznych i kamery. Wydawałoby się, że tego wszystkiego jest tak wiele, że zabraknie czasu na dobrą zabawę. Oto kilka porad jak się dobrze bawić na własnym weselu mimo tylu zadań, jakie trzeba w tym dniu wykonać.

 

Wynajmijcie dobry zespół

Odpowiednia muzyka i doskonała zabawa na parkiecie to jeden z najważniejszych czynników od którego zależy bardzo dużo w kwestii tego czy wesele będzie udane czy nie i czy będziecie się nim stresować czy minie wam przyjemnie i szybko. Wybierając zespół muzyczny warto postawić na doświadczenie, szeroki repertuar, brak ograniczeń co do wykonywanego stylu. Jest mnóstwo dobrych zespołów, ale np. nie wykonują piosenek z nurtu disco polo co w sytuacji gdy w dzisiejszych czasach na najbardziej rockowych weselach pojawiają się piosenki z nurtu disco polo ponieważ goście sobie tego życzą może być problemem w przypadku gdy zespół nie wykonuje tego typu piosenek. Warto też nie oszczędzać na zespole. Z reguły to co dobre więcej kosztuje, ale pieniądze wydane na dobry zespół zwracają się z nawiązką. Idealnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o zespół będzie REWERS BAND - 6 osobowy zespół z wokalistką i wodzirejem. To jeden z popularniejszych zespołów

 

Odstresuj się lekkim drinkiem

Ten dzień niesie ze sobą wiele emocji. Jesteś po prostu kłębkiem nerwów. Nic cię lepiej nie wyluzuje jak drink albo kieliszek wódki do weselnego obiadu. Ewentualnie wino, ale tylko białe, bo czerwone sprawi, że zęby zabarwią się na ciemniejszy kolor, a przecież musisz się dużo uśmiechać. Oczywiście na początku wesela poprzestań na małej ilości alkoholu przecież masz przed sobą jeszcze wiele godzin, w których będziesz pełnić rolę gospodyni. Standardem stało się kamerownie wesela, dlatego tez myślę, że nie chciałabyś pewnie zobaczyć jak się zataczasz wśród bawiących się gości

 

Oryginalne miejsce na zdjęcia

Jakiś czas przed weselem zorientuj się gdzie są ciekawe miejsca, w których moglibyście zrobić oryginalne zdjęcia. To bardzo ważne, bo album ślubny zostaje na całe życie. Różne są pomysły na ciekawe zdjęcia. Niektórzy tradycyjnie wyszukują sobie dworek otoczony pięknym parkiem, a inni z kolei wybierają miejsca bardziej oryginalne takie jak ruchome schody na dworcu kolejowym, przystanek autobusowy czy stodołę, w której są kopy siana. Moja koleżanka wybrała łąkę w pobliżu zasadzonego zboża i powiem szczerze, że zdjęcia wyszły po prostu rewelacyjnie

 

Fotobudka

Fotobudki są teraz wielkim trendem nie tylko na zachodzie, ale i w Polsce.Goście robią sobie zdjęcia w budkach i wklejają je do księgi weselnej razem z życzeniami. Oprócz budki fotograficznej przygotuj kilka śmiesznych gadżetów, które znajdziesz w sklepach z przebraniami i kostiumami (między innymi: sztuczne wąsy, kapelusze, peruki, śmieszne okulary, pustą ramę na zdjęcia). Możesz również pomyśleć o małej tablicy, na której goście będą mogli pisać kredą swoje życzenia. Tak zrobione śmieszne zdjęcia wraz z życzeniami znajdą się w księdze weselnej zamiast zwykłych życzeń pisanych długopisem. Dzięki temu rozwiązaniu, zarówno państwo młodzi, jak i goście weselni będą mieć dużo zabawy i zachowają miłe wspomnienia w postaci zdjęć

 

Zróbcie sobie przejażdżkę

Mimo tego, że jest to tak wielki dzień, w którym masz na sobie białą suknię to nie znaczy, że nie możecie się trochę powygłupiać. Przecież wokół was są ludzie, których znacie od lat, rodzina i przyjaciele. Wykorzystajcie fotografa maksymalnie jak się da. Jak za parę lat będziecie przeglądali album ślubny i zdjęcia, na których jeździsz w sukni ślubnej na rolkach czy siedzisz na ramie roweru, którym kieruje twój mąż to nieźle się uśmiejecie. To tylko przykłady, jakie możecie wykorzystać, a w rzeczywistości jest ich o wiele więcej. Porozmawiajcie z fotografem może on coś ciekawego zaproponuje.

 

Odważcie się na coś innego

Nigdzie nie jest zapisane, że pani młoda musi wystąpić w białej sukni a pan młody w czarnym garniturze. Czemu nie zrobić coś szalonego, coś, co zaskoczy wszystkich gości. A może w czerwonym kolorze bardziej ci do twarzy, masz takie piękne nogi, po co je ukrywać. A twój wybranek zawsze lubił ubierać się na niebiesko i po prostu nie trawi innych butów od adidasów. Wiele jest możliwości, aby ślub był bardzo oryginalny to tylko zależy od was i tego, jacy jesteście i co lubicie. Odważcie się, bo ten dzień będziecie wspominać do końca życia.

 

Pierwszy taniec

Drugim najbardziej stresującym momentem w czasie ślubu jest pierwszy taniec. Pewnie, dlatego że znów jesteście na oczach wszystkich gości. Zazwyczaj przed ślubem para idzie na kurs tańca, aby jakoś wypaść przed zaproszonymi gośćmi. Wiecie, że wszyscy będą patrzyć, więc ich zaskoczcie. Zafundujcie sobie prywatnego trenera, który przygotuje dla was choreografię pierwszego tańca i doskonale was do niej przygotuje. Wszyscy wpadną w osłupienie jak zatańczycie niczym w tańcu z gwiazdami. I jak przyjemnie będzie później słyszeć słowa uznania.

 

Album dla przyjaciół

Wesele i po weselu. Te piękne chwile zawsze najdłużej pozostają w waszej pamięci. Możecie sprawić, aby wasi znajomi i rodzina równie długo pamiętali ten wasz dzień i to z uśmiechem na twarzy. Zazwyczaj fotograf robi na takim przyjęciu kilka tysięcy zdjęć, z których wybiera część i umieszcza je w albumie specjalnie przygotowanym dla was. Poproście fotografa o wszystkie zdjęcia i wybierzcie te, na których ktoś robi głupią minę, potyka się, czy śpi w misce z sałatką. Uwierz, że będzie niezła zabawa dla was i dla nich. Nie musi to być album z setką zdjęć wystarczy kilka, na których są akurat dani znajomi czy osoby z rodziny.

 

Pamiętajcie, że to jest wasz dzień. Jak on będzie wyglądał zależy tylko od was. Nie ma sensu poddawać się panującym trendom. Udawanie kogoś, kim nie jesteście nie jest najlepszym pomysłem. Przecież goście, którzy będą to wasza rodzina i znajomi, którzy was znają najlepiej.

 

Źródło - http://tipy.interia.pl/artykul_8747,jak-sie-dobrze-bawic-na-wlasnym-weselu,8.html

Read 8663 times Last modified on czwartek, 09 czerwiec 2016 15:13

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.