BLOG

Super User

Super User

Czynności i elementy, które wydają się oczywiste podczas organizacji wesela, to wybranie i zarezerwowanie terminu przyjęcia weselnego, przygotowanie listy i zaproszenie gości, wybór i zamówienie sukni ślubnej czy wybór fotografa i oprawy muzycznej czyli zespołu muzycznego lub Dj-a. Organizacja wesele to szerszy temat i wiele kwestii z którymi musicie się zmierzyć i  na które warto zwrócić uwagę planując wasze wymarzone przyjęcie weselne, ponieważ  wpływają one zarówno na efekt końcowy, na wyjątkowość waszego wesela, na jakość zabawy, a także na samopoczucie Was samych czyli Pary Młodej i zaproszonych przez Was gości weselnych.

Jeżeli zależy Ci na wyjątkowym przyjęciu weselnym przeczytaj koniecznie już teraz o 7 RZECZACH O KTÓRYCH MUSICIE WIEDZIEĆ - zanim zaczniecie przygotowania do swojego wesela


 

1. DOBRY ZESPÓŁ WESELNY I WYJĄTKOWY WODZIREJ

Sprawne znalezienie dobrego zespołu weselnego czy DJa na wesele to nie lada sztuka i jest to dopiero tylko połowa sukcesu. Ważne jest, by były to osoby, które nie tylko zagrają, ale poprowadzą wesele i zachęcą gości do zabawy. Przed podpisaniem umowy dokładnie zapoznajcie się z portfolio usługodawców, tak abyście mieli pewność, że wesele będzie poprowadzone od A d Z.

czwartek, 09 czerwiec 2016 15:20

Zobacz najlepsze ZABAWY OCZEPINOWE

Oczepiny wedle tradycji zaczynamy o północy. Dokładnie o tej godzinie Panna Młoda symbolicznie przechodzi ze stanu panieńskiego w zamężny. Zabawy oczepinowe mogą bardzo urozmaicić nawet nie najlepsze wesele.

czwartek, 09 czerwiec 2016 13:02

Zespół muzyczny na wesele w Warszawie

Polecany zespół muzyczny na wesele - zobacz opinie naszych klientów dlaczego warto wynająć REWERS BAND

 

Wiele osób twierdzi, że dzień ślubu i wesela jest najważniejszym dniem w życiu. Kojarzy się on z miłością, oddaniem i szczęściem. Aby ten dzień faktycznie był najpiękniejszy należy poczynić wiele starań. Do państwa młodych należy wiele obowiązków. Muszą przywitać wszystkich gości i zadbać o ich dobrą zabawę. Nie mogą popełnić jakiejś gafy w trakcie przysięgi małżeńskiej, która jest niezwykle stresująca. Cały czas muszą się uśmiechać, gdyż wciąż są pod ostrzałem aparatów fotograficznych i kamery. Wydawałoby się, że tego wszystkiego jest tak wiele, że zabraknie czasu na dobrą zabawę. Oto kilka porad jak się dobrze bawić na własnym weselu mimo tylu zadań, jakie trzeba w tym dniu wykonać.