O nas

ZAUFAŁO NAM TYSIĄCE KLIENTÓW

Naszym celem jest świadczenie „usług muzycznych na najwyższym, światowym poziomie, dopasowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów”. Indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji i imprezy. Naszym Klientom dajemy bardzo wysoką jakość i pewność, że oddają w ręce profesjonalistów odpowiedzialność za oprawę muzyczną ważnego wydarzenia w ich życiu. Oto 15 kluczowych elementów i kompetencji, które nas cechują i sprawiają, że jesteśmy liderami w branży zespołów muzycznych i tak często polecają nas Pary Młode jako najlepszy zespół na wesele w Polsce.

ZAWODOWI MUZYCY

W zespole wystepują zawodowi muzycy z bardzo wysokimi umiejętnościami instrumentalnymi i wokalnymi. Dzięki temu, że zatrudniamy najlepszych jesteśmy w stanie wykonać utwory, ktorych inne zespoły muzyczne nie są w stanie wykonać wokalnie, instrumentalnie i sprzętowo. Organizując wesele postaw na zawodowców.

DOŚWIADCZENIE SCENICZNE

Jesteśmy bardzo doświadczoną scenicznie ekipą muzyczną. Spędziliśmy na scenie podan 510 000 godzin. Dzięki doświadczeniu jesteśmy przewidywalni i zabezpieczeni na każdą okoliczność. Żadne nawet najbardziej ambitne wyzwanie muzyczne nie jest nam straszne. Zespół Rewers Band koncertuje od 1996 r.

KONCERTUJEMY W CAŁEJ POLSCE

Gramy i śpiewamy koncertując w każdym zakątku Polski i Europy. Posiadamy własny, komfortowy i niezawodny transport i logistyka nie stanowi dla nas żadnego problemu. Zespół muzyczny Rewers Band uwielbia poznawać nowe zakątki i dawać muzyczne spełnienie klientom z całej Polski.

BARDZO BOGATY REPERTUAR

Mamy prawdopodobnie najbardziej obszerny repertuar muzyczny z pośród wszystkich zespołów muzycznych grających na weselach.

GWARANCJA UDANEJ IMPREZY

Każda impreza na której gramy jest wyjątkowa, niepowtarzalna i wspaniała. Dowodem na to są tysiące zadowolonych, szczęśliwych klientów.

ENERGIA DO DZIAŁANIA

Kochamy to co robimy, wkładamy w występy całe nasze serca, nie oszczędzamy się i dajemy 100{a6ac900a045dd5e3e12560848d3636477f7c244020923ba4c4bce27d7ba1a7a2} energii. Tworzymy niezapomnianą atmosferę i klimat.

NAJLEPSZY SPRZĘT MUZYCZNY

Zwracamy dużą uwagę na jakość dźwięku i bardzo inwestujemy w sprzęt na którym gramy. Posiadamy kilka zestawów wysokiej klasy aktywnego nagłośnienia firm „BOSE , RCF, LDM, ElectroVoice”, oraz instrumenty renomowanych firm, a także własne oświetlenie sceny i parkietu tanecznego

PRZEJRZYSTE UMOWY

Nasza umowa z klientem jest prosta, przejrzysta i czytelna. Dodatkowo do umowy dołączamy załącznik ” STANDARDY OBSŁUGI ” gwarantując klientom najwyższy możliwy poziom artystyczny. Na każde zlecenie muzyczne podpisujemy umowę, dzięki temu nasi klienci czują się bezpiecznie i mają gwarancję terminu.

DORADZAMY JAKO FACHOWCY

Jako fachowcy od obsługi muzcznej i prowadzenia imprez z ogro,mnym doświadczeniem jesteśmy po to by doradzać naszym klientom kiedy tego potrzebują. Zawsze można liczyć na naszą pomoc i doradztwo w zakresie organizacji imprez, prowadzenia wesel. Doracdzamy też w kwestii wyboru sali weselnej, kamerzysty czy fotografa.

PROSTA I SZYBKA REZERWACJA

Nasi klienci, często z odległej części Polski czy przebywający za granicą bardzo cenią sobie mozliwość podpisania z nami umowy zdalnie za pomocą emaila. Od wielu lat stosujemy dokumenty elektroniczne, które sprawiają że rezeracja zespołu jest szybka i przyjemna i można ją dokonać e-mailowo. Więcej szczegółów na temat rezerwacji i podpisania umowy znajdziesz w zakładce FAQ

WODZIREJ W ZESPOLE

Wynajmując nasz zespół muzyczny na wesele nie musisz dodatkowo wynajmować wodzireja. Nasz wokalista poprowadzi waszą imprezę jak zawodowy wodzirej , animując i angażując wszystkich gości do wspólnej doskonałej zabawy. Nasz zespołowy wodzirej poprowadzi zabawy oczepinowe, wzniesie toasty, zaanimuje tańce integracyjne niczym najbardziej znany telewizyjny konferansjer. Będzie zabawa, będzie się działo…

PEŁNY SKŁAD – 6 MUZYKÓW

Nasz zespół podczas wesel występuje zawsze w składzie 5 lub 6 osobowym. Zapewniamy odpowiedni dobór muzyków i składu zespołu, który gwarantuje wysoką jakość. Muzycy są ze sobą zgrani i doświadczeni. Muzyka to nasza pasja i bawimy się nią tworząc niesamowity klimat podczas każdej imprezy. Zespół tworzą doświadczeni i zawodowi wokaliści, perkusista, gitarzysta i klawiszowiec. Wynajmij nasz dream team.

ZAGRAMY W KAŻDYM STYLU

Nasz zespół muzyczny podczas wesel jest otwarty na każdy gatunek muzyczny. Gramy imprezy mocno rockowe, ale nie stronimy też od nurtu Disco Polo jeżeli klienci sobie tego życzą. Nie kierujemy się własnymi gustami, a preferencjami uczestników i angażujemy się w interakcję z gości. Nasz zespół muzyczny spełniamy muzyczne życzenia podczas każdej imprezy.

SZYK I ELEGANCJA

Podczas wszystkich naszych występów stawiamy na szyk, elegancję i wysoką kulturę osobistą. Podczas imprez weselnych i bankietów ubieramy sie stosownie do imprezy czyli obowiązuje klasyczna elegancja. Cenimy sobie trzeźwość umysłu, dlatego zespół podczas występów nie spożywa alkoholu. Bacznie zwracany uwagę na czystość, ład skład i porządek wokół siebie.

SETKI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Tysiące zadowolonych klientów daje nam ogromną popularność nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Klienci polecają nas kolejnych klientom. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolony i profesjonalnie obsłużony klient to dla nas najlepsza forma reklamy, dlatego zapewniamy wysoką jakość obsługi i realizowanych usług. Sprawdź nasze referencje już dziś.